IMPRINT:

Nukkuaa GmbH Hauptstraße 18

5071 Wals-Siezenheim

Австрія

Електронна пошта: hello@nukkuaa.com

Реєстраційний номер компанії: FN581365z

Суд компанії: Регіональний суд Зальцбурга

Повноваження відповідно до ECG (Закон про електронну комерцію): Муніципалітет Зальцбурга

Палата: Торгово-промислова палата Зальцбурга

Комерційне право: Торговельні правила (https://www.ris.bka.gv.at/)

Керуючі директори: д-р Мануель Шабус, д-р Томас Вінклер

Відокремлений підрозділ Зальцбурзького університету Париса Лодрона:

Центр когнітивної нейронауки Зальцбурга (CCNS), Лабораторія досліджень сну та свідомості

Hellbrunner Str. 34,5020 Зальцбург, Австрія.

ВЕБ-ДИЗАЙН ТА РЕАЛІЗАЦІЯ: DOTSANDLINES GMBH

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА УМОВИ

1. сфера застосування та основні принципи

1.1 Ці Загальні положення та умови ("ЗУУ") застосовуються між нами, Nukkuaa GmbH, FN 581365z, Hauptstraße 18, 5071 Wals-Siezenheim, Австрія, і Вами, як користувачем додатку NUKKUAA, програми для аналізу та терапії сну для мобільних додатків ("Додаток"), якою ми керуємо.

1.2 Додаток пропонує Вам терапію сну, пов'язану з високоточним аналізом сну, в якому біологічні дані регулярно вимірюються датчиками під час сну і зчитуються за допомогою алгоритму.

1.3 Ці Умови та положення регулюють умови завантаження та використання Застосунку та всіх послуг, що пропонуються Застосунком.

1.4 Використовуючи додаток та/або реєструючись, Ви приймаєте ці умови.

1.5 Додаток в основному орієнтований на споживачів відповідно до §1 Закону про захист прав споживачів (KSchG). Використання додатку в комерційних і промислових цілях, а також в цілях наукових досліджень, як правило, не дозволяється і допускається лише за нашої попередньої письмової згоди.

1.6 Ці ОУП є чинними до їх відкликання з 08 серпня 2022 року.

2. Реєстрація

2.1 Ви можете увійти в додаток як зареєстрований користувач і створити обліковий запис користувача. Для цього Ви повинні надати нам своє ім'я та прізвище, а також адресу електронної пошти в рамках процесу реєстрації та створити пароль, який буде використовуватися разом з цією адресою електронної пошти.

2.2 Як зареєстрований користувач, Ви матимете доступ до певних розділів, можливостей і функцій Додатку, які недоступні незареєстрованим користувачам.

2.3 Ви можете зареєструвати лише один обліковий запис користувача.

2.4 Реєструючись, Ви підтверджуєте, що (i) Ви ознайомилися з Умовами та повністю приймаєте їх зміст, і (ii) вся інформація, яку Ви надаєте в процесі реєстрації, є правдивою, точною, актуальною та повною.

2.5 Якщо Ви надасте неправдиву або неповну інформацію, ми можемо призупинити або видалити Ваш обліковий запис з негайним вступом в силу і без попереднього повідомлення, а також заборонити Ваше поточне і майбутнє використання Додатку повністю або частково без відшкодування коштів. Ми можемо зв'язатися з Вами для перевірки Ваших реєстраційних даних.

2.6 Ви несете відповідальність за збереження конфіденційності свого пароля та облікового запису користувача і не повинні розкривати свої реєстраційні дані та/або пароль третім особам. Ви повинні негайно повідомити нас у текстовій формі про будь-яке несанкціоноване використання Вашого пароля та/або облікового запису користувача, а також про будь-яке інше порушення безпеки.

3. Підписки

3.1 Як власник Облікового запису Користувача, Ви можете оформити платну підписку, яка надає Вам доступ до всього Контенту, що є частиною підписки. Для користувачів з України ВСІ функції додатку є БЕЗКОШТОВНИМИ. Інформація нижче наведена лише для загального ознайомлення.

3.2 Ви можете придбати платну безстрокову підписку з можливістю щомісячного скасування ("Щомісячна підписка") або з можливістю щорічного скасування ("Річна підписка") через Apple App Store або Google Play Store, відповідно до положень та умов використання цих магазинів.

3.3 Безстрокова підписка в будь-якому випадку закінчується в момент, коли ми припиняємо комерційне розповсюдження Додатку.

3.4 Вартість щомісячної підписки сплачується щомісячними платежами. З наданого Вами способу оплати автоматично списуватиметься щомісячна плата за продовження підписки до моменту її скасування. Щоб запобігти списанню вартості наступної щомісячної підписки з наданого Вами платіжного засобу, Ви повинні скасувати підписку до того, як вона буде продовжена на наступний місяць. Повернення коштів за пропорційні періоди підписки виключається.

3.5 Вартість річної підписки сплачується у вигляді одноразового авансового платежу. Річна підписка поновлюється в кінці відповідного періоду підписки на наступний рік у кожному випадку. Щоб запобігти списанню вартості наступної річної підписки з наданого Вами платіжного засобу, Ви повинні скасувати підписку до її поновлення на наступний рік. Повернення коштів за пропорційні періоди підписки виключається.

3.6 Вартість нашої безстрокової підписки сплачується щоразу заздалегідь.

3.7 Ціни залежать від підписки. Поточні ціни можна знайти на нашому веб-сайті або в Apple App Store та Google Play Store.

3.8 Ціни на платні підписки є остаточними і включають податки та інші збори. Ціни будуть показані Вам до того, як Ви надішлете пропозицію про платну підписку. Ціна підлягає сплаті заздалегідь після укладення договору на платну підписку. Способи оплати залежать від країни, в якій Ви перебуваєте, і технічно можливих способів оплати, доступних у цій країні. Спосіб оплати буде відображено перед укладенням договору на платну підписку. Будь-які банківські збори, понесені в результаті платежів, здійснених на Ваш рахунок, оплачуються за Ваш рахунок. Якщо платіж не надійшов до нас за допомогою вказаного Вами платіжного засобу, Ви зобов'язані сплатити всі суми, що підлягають сплаті, на нашу вимогу.

4. Використання додатку неповнолітніми

4.1 Щоб зареєструватися, Ви повинні бути не молодше 18 років або досягти повноліття відповідно до законодавства Вашої країни. Якщо Ви не відповідаєте цим вимогам, Ви можете використовувати Додаток тільки за участю і за згодою одного з батьків або опікуна через обліковий запис цієї особи відповідно до цих Умов користування.

4.2 Реєструючись, Ви підтверджуєте, що уповноважені укладати обов'язкові контракти від свого імені відповідно до положень, що застосовуються до вас.

5. Законне право на відкликання та інструкції щодо відкликання для споживачів

5.1 Якщо Ви є споживачем у розумінні § 1 Австрійського закону про захист прав споживачів (KSchG), Ви можете анулювати укладений з нами договір про платну підписку в письмовій формі, наприклад, листом або електронною поштою, протягом 14 днів з моменту укладення договору без пояснення причин. Щоб скористатися своїм правом на анулювання, Ви повинні повідомити нас про своє рішення про анулювання за допомогою чіткої заяви (наприклад, за допомогою листа, надісланого поштою, факсом або електронною поштою) за наступними контактними даними: Nukkuaa GmbH, Hauptstraße 18, 5071 Wals-Siezenheim, Austria; електронною поштою: hello@nukkuaa.com.

Ми хотіли б пояснити, що додатки, придбані через App Store, управляються компаніями Apple або Google, відповідно, і що

зміни/скасування підписки можуть бути здійснені лише згідно з відповідними договірними положеннями відповідного App Store.

5.2 У випадку дійсного відкликання, послуги, отримані обома сторонами, повинні бути повернуті, а всі економічні вигоди повинні бути передані. Якщо Ви не можете повернути отриману послугу повністю або частково, можливо, Вам доведеться виплатити нам компенсацію за період, протягом якого Ви користувалися послугою. Це може означати, що ви, тим не менш, повинні виконати договірні платіжні зобов'язання за період до відкликання. Зобов'язання щодо відшкодування платежів повинні бути виконані протягом 30 днів. Цей період починається для вас з моменту відправлення повідомлення про відкликання, а для нас - з моменту його отримання.

5.3 Це право на розірвання договору також може бути реалізоване за допомогою наступної форми розірвання договору:

Цим я/ми (*) заявляю, що я/ми (*) відмовляюся від мого/нашого (*) договору купівлі наступних товарів (*) / договору про надання наступної послуги (*):

Замовлено (*) / Отримано (*):

Ім'я споживача(ів):

Адреса споживача(ів): Адреса споживача(ів):

Адреса електронної пошти споживача(ів), яка використовується для реєстрації на наші продукти/послуги:

Підпис споживача (споживачів) (тільки якщо ця форма подається в паперовому вигляді):

Дата:

(*) Будь ласка, викресліть, де це не стосується.

6. Анулювання

6.1 Ви можете припинити використання Додатку в будь-який час за допомогою налаштувань користувача. Підписки можуть бути скасовані з урахуванням відповідних мінімальних термінів.

6.2 Ми маємо право негайно розірвати укладений з Вами договір з поважної причини та/або тимчасово або назавжди відсторонити вас від користування додатком, зокрема, у разі грубого порушення ОУП або положень про користувача додатку.

7. Гарантія та відповідальність

7.1 Ми прагнемо забезпечити постійну доступність Додатку та його сервісів. Не можуть бути виключені простої, пов'язані з технічним обслуговуванням, оновленням програмного забезпечення, а також з обставинами (такими як технічні проблеми третіх осіб, форс-мажорні обставини), які знаходяться поза нашим контролем або через які наші послуги не доступні через Інтернет. Претензії щодо відшкодування збитків та/або гарантійні претензії виключаються у випадку таких збоїв. Ми також не гарантуємо, що додаток буде доступний постійно, повністю і без помилок або що необхідне програмне та апаратне забезпечення буде працювати без помилок.

7.2 Ви використовуєте додаток на власний ризик. Це стосується, зокрема, використання використовуваного обладнання (наприклад, датчиків частоти серцевих скорочень, пульсометрів тощо), а також використання даних і рекомендацій, створених нами за допомогою додатку або наданих Вами нами.

7.3 Ми не є ані медичним закладом, ані постачальником медичних продуктів. Додаток не є медичною консультацією. Додаток і весь його вміст не є доповненням або заміною інформації від лікаря або фармацевта. Погоджуючись з цими УмоВами та положеннями, Ви визнаєте, що Ви несете повну відповідальність за своє здоров'я.

7.4 Ми несемо відповідальність за збитки в рамках чинного законодавства тільки в тому випадку, якщо збиток був заподіяний нами через грубу недбалість або навмисно. У разі легкої недбалості ми несемо відповідальність лише у випадку заподіяння шкоди життю, здоров'ю або тілесним ушкодженням. У випадку з підприємцями відшкодування непрямої шкоди та простого фінансового збитку, упущеної вигоди та шкоди, що виникла внаслідок претензій третіх осіб - наскільки це не суперечить імперативному праву - виключається, а будь-яке зобов'язання щодо виплати компенсації з нашого боку обмежується сумою платежів, здійснених Вами на нашу користь на підставі укладеного договору. Наявність легкої або грубої недбалості має бути доведена потерпілою стороною, за винятком випадків, коли йдеться про споживчу операцію, і наше зобов'язання щодо виплати компенсації обмежується сумою платежів, здійснених Вами на нашу користь на підставі укладеного договору.

7.5 За винятком випадків, передбачених законом, ми не несемо відповідальності за будь-яку шкоду, яка може виникнути в результаті використання контенту, доступного через додаток, зокрема за шкоду, яка може виникнути в результаті помилок, вірусів або втрати даних.

7.6 Ви звільняєте нас від усіх претензій, висунутих проти нас третіми особами на підставі порушення їхніх прав у зв'язку з використанням Вами Додатку та його контенту, за умови, що таке порушення пов'язане з винною поведінкою з Вашого боку.

7.7 Ми не надаємо жодних гарантій щодо зовнішніх посилань, банерів або іншої інформації та рекламних пропозицій, розміщених у додатку. Юридичні транзакції, які таким чином виникають між Вами та стороннім постачальником, призводять до виникнення договірних відносин виключно між Вами та стороннім постачальником. Ми не беремо на себе жодних гарантій або відповідальності за продукти та/або послуги сторонніх постачальників.

8. Послуги електронної пошти та захист даних

8.1 Додаток використовує сервіс електронної пошти, що надається sendinblue. Використовуючи цю послугу, ми автоматично надсилаємо електронні листи нашим користувачам. Для цього передаються, наприклад, такі дані: Адреса електронної пошти, ім'я, прізвище. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зверніться до політики конфіденційності sendinblue: https://de.sendinblue.com/lega.....

8.2 Під час використання Додатку вас можуть попросити надати нам певну особисту інформацію.

8.3 Будь ласка, зверніть увагу на цю інформацію, а також на загальні положення про захист даних, обробку даних і Ваші права, які можна знайти на сайті www.nukkuaa.com. Вони є частиною цих Загальних положень та умов.

9. Права власності

9.1 Ми зберігаємо за собою всі права, зокрема авторські права, права на використання та права на торгові марки, на Додаток та весь вміст, що надається в Додатку.

9.2 Зібраний вміст додатку є творами, створеними нами або для нас у розумінні закону про авторське право. Пов'язані з ним програми також захищені авторським правом.

9.3 Завантажуючи Застосунок, Ви отримуєте обмежену в часі, невиключну та непередавану ліцензію на завантаження, встановлення та використання Застосунку в межах положень ОУП на сумісному термінальному пристрої, який перебуває у Вашій власності або під Вашим контролем. Ви отримуєте невиключне право, яке не підлягає передачі, на використання контенту, отриманого в додатку, в межах дії ОУЛП. Це право обмежене в часі періодом використання, погодженим для відповідного контенту. Зокрема, право на використання старих версій контенту в разі підписки закінчується з закінченням терміну дії підписки. Будь-яке використання, відмінне від цих умов, зокрема розповсюдження, надання публічного доступу та комерційне використання, вимагає нашої попередньої письмової згоди.

9.4. Ви зобов'язуєтеся, зокрема, утримуватися від наступних дій по відношенню до Додатку і контенту, доступного в ньому, не сприяти третім особам у здійсненні цих дій і не дозволяти їм здійснювати ці дії: (i) копіювання, зберігання, відтворення, передачу, модифікацію, (ii) здачу в оренду, лізинг, позику, надання в публічний доступ, продаж або розповсюдження повністю або частково, (iii) підробку або обхід технологій, що використовуються для захисту Контенту, доступного через Застосунок, (iv) обхід територіальних обмежень, що застосовуються до Застосунку, або (v) використання Застосунку у спосіб, що є порушенням Умов користування або інших положень та умов, що регулюються цією Угодою.

9.5 Ви не маєте права декомпілювати, здійснювати зворотне проектування, дизасемблювати, намагатися отримати вихідний код, розшифровувати, модифікувати або створювати похідні роботи з Застосунку або його вмісту або повторно використовувати його в іншому програмному забезпеченні. Це не впливає на обов'язкові законодавчі положення відповідно до UrhG. 10.

10. Юрисдикція, застосовне право, мова договору

10.1 Застосовується австрійське право, за винятком Конвенції ООН про договори міжнародної купівлі-продажу товарів та колізійних норм австрійського міжнародного приватного права.

10.2 Виключна юрисдикція компетентного суду в Зальцбурзі, Австрія, погоджена для вирішення правових спорів. Якщо Ви є споживачем у розумінні Закону про захист прав споживачів, ми погоджуємося з тим, що юрисдикцію щодо правових спорів має суд, до предметної юрисдикції якого належить Ваше місце проживання або звичайне місцеперебування. Інші існуючі юрисдикції для позовів споживача проти нас залишаються незмінними.


11. Доступність та зміни ОУЗ

11.1 Ви можете отримати доступ, зберегти та роздрукувати чинні ОУЗ на нашому веб-сайті або в додатку, а також під час реєстрації або оформлення замовлення.

11.2 Ми залишаємо за собою право змінювати ці Умови в будь-який час. Ми повідомимо вас про такі зміни або шляхом надсилання змінених Умов на електронну адресу, вказану Вами під час реєстрації, або шляхом розміщення їх у Додатку. Зміна Умов дає Вам право розірвати договірні відносини в письмовій формі та/або шляхом видалення Вашого облікового запису користувача протягом одного місяця з моменту отримання повідомлення. Якщо Ви не надішлете повідомлення про розірвання протягом цього місячного терміну, вважається, що змінені ОУП прийняті.

12. Інші положення

12.1 Усі заяви, що мають юридично обов'язковий характер на підставі цього договору, повинні бути зроблені в письмовій формі на адресу електронної пошти другої сторони, яка була повідомлена про це останньою. Якщо заява надіслана на адресу електронної пошти, яку було повідомлено останньою, вважається, що вона отримана відповідною договірною стороною.

12.2 Якщо одне з положень цих ОУЗ є недійсним, воно замінюється дійсним положенням, яке (i) у випадку споживачів передбачено законом або (ii) у випадку підприємців є найбільш близьким за своїм економічним ефектом до первісного положення. Решта положень цих ОЗУ залишаються чинними в будь-якому випадку.

12.3 Відхилення або додаткові умови користувача не стають частиною договору, якщо ми прямо не погодилися на їхню дійсність.

12.4 Комісія ЄС надає Інтернет-платформу для врегулювання спорів в режимі онлайн (платформа УСО) за адресою https://ec.europa.eu/consumers.... Ця платформа слугує контактним пунктом для врегулювання спорів. Ця платформа слугує контактним пунктом для позасудового врегулювання таких спорів, що виникають з договорів купівлі-продажу в Інтернеті. Ми не зобов'язані і не бажаємо брати участь у процедурі вирішення спорів у споживчому арбітражі.

12.5 Якщо Ви порушите ці Умови, а ми нічого не зробимо, ми все одно матимемо право скористатися своїми правами в будь-якому іншому випадку, коли Ви порушите ці Умови.